Seat Ibiza 1.4 benzin -03

Shitet nga: Skerdi Kanaci 22 Sht 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Tiranë
Okazion seat ibiza. viti i prodhimit 2003,benzin 1.4.me letra Italiane, ne gjendje te mir mekanike dhe motorrike. e gatshme per cdo prove.cmimi 1500 euro i diskutushem. per me shume
Nr Telefoni 0699452014.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim