Seat Cordobra 2002 1.9 nafte -02

Shitet nga: blenard hoxha 21 Gsh 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Tiranë
shes automjetin tim tip seat kodobra me portobagazh 1.9 DIZEL. Makina ka nje vit qe ka ardhur nga italija dhe ka te gjitha dokunentat e paguara deri ne fund te 2014. Mjeti esht ne gjendje perfekte mekanike dhe gjenerike full opsion. dhe mbi te gjitha esht shum ekonomike . cmimi esht i diskutushem.mbyllje qendrore me pult
nderrohet me makine pa portobagazh diferencen ne lek.
Amc. 0682140051
Vod. 0699243088
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim