Seat Cordoba benzin -07

Shitet nga: Sandri 02 Tet 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Tiranë
Seat Cordoba i 2007, motorri 1.4 benzin ka 105.704 km te bera orgjinale 1 vite ne shqiperi me dokumenta te rregullta letrat e paguara i ka te gjitha sherbimet e bera makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Opsionet 4 airbag, abs, drita automatike me kondicioner, klima elektronike, xhama elektronik te 4 me tharje xhamash disje alumini origjinale seat, kamjo manuale,sensor parkimi.Cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim