Seat Alhambra dizel -01

Shitet nga: Kleus 16 Krr 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Tiranë
Seat Alhambra
Viti 2001 me full option t 2003 . 190.000 km . Me dokumenta te plota , te rregullta dhe te paguara . Ne Gjendje Shum te mire .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim