Seat Alhambra diesel -02

Shitet nga: Alushi 27 Tet 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjendje te mire dhe me dokumenta te rregullta shitet per arsyje mospeedorimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim