Seat Alhambra 1.9 diesel -97

Shitet nga: Sabah 25 Nën 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Seat alhambra 1.9 tdi v 97 letrta te prera ne tetor 4 goma te reja etj. Me Kline dhe me xhama elektrik eshte 6+1
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim