Seat Alhambra 6+1 -03

Shitet nga: eri 11 Dhj 23:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Komuna: Tiranë
1.9 nafte, gjama te zi, fabrike ,6 marshe, arb,abs,esp,klima ,dhe sob, gjama elektrike, mbyllje me pult, ka 2 celsa ,e smapo ardhur ,nga gjermania.me dogan te paguar ,makin familjare ,6+1vende, eshte ne gjendje shum te mir.timon hidraulik, dhe me levizje, sipas perstatjes tuaj,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim