Scoda Octavia diesel -10

Shitet nga: leonard 22 Tet 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Tiranë
Skoda oktavia 2010
Shum e mirmbajtur
Te gjitha sherbimet e bera
Makina eshte blere me 0 kilometra dhe eshte perdorur vetem nga 1 dore.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim