Okazion

Shitet nga: kreshnik 30 Nën 07:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Saab
Modeli: 9-3
shitet Saab Scania ...viti 2000..cilindrata 2.2 cc ..cambio manuale ..disqe alumini ..gjendja shum e mire ..konsumi 5.8L ne 100km ..ne rruge te gjate harxhon dhe me pak sipas shpejtesise .. Shitet per arsye emigrimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim