Saab 9-3 benzin -05 me kuti shpejtesie automatik..

Shitet nga: ardit 05 Nën 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Tiranë
Saab sapo ardhur nga amerika ne gusht me letra shqiptare te sapo bera
impjant gazi i sapo montuar ne amerik dhe shitet per arsye mos perdorimi
cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim