Saab 9-3 1.9 TID -06

Shitet nga: Turi 06 Dhj 23:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 890 EUR

Komuna: Tiranë
Saab 9-3. 1.9 Tid (nafte) viti i prodhimit 2006 Manuale. 105.000km Sallon lekure. Ngjyre shampanje. Klima dixhitale 2 zona. Disqe 17" me goma te reja. Makina esht ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike. Te gjitha sherbimet te sapo bera. Nuk ka asnje te gervishur. Dritat bixenon. Navigator, tel,audio-cd,komanda ne timon. Shitet ose nderrohet me mercedez-benz e class 220 (viti 2004 e lart)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim