Saab -03

Shitet nga: lindi 10 Sht 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 LEK

Komuna: Tiranë
saab 2003..esht shum ekonomik ne gjendje te mir gjenerike dhe motorike,,mjeti per jashta esht perfekt..kondiconier automatik..me televizor ne koskot per cdo problem qe mund te ket makina..me takasa te paguara deri ne shkurt,,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim