SMART ForTwo ,benzin -00 , ME DOGANE , 2000 EURO

Shitet nga: Ilir 23 Maj 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Tiranë
SMART FORTWO , VITI 2000, MOTORR 600 CC BENZINE , KAMBIO AUTOMATIKE ,76.000 KM, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE , TAVAN XHAMI , DISQE ALUMINI , NE GJENDJE PERFEKTE , ME DOGANE TE PAGUAR , CMIMI : 2000 EURO
CEL : 0692126959
CEL2 : 0686118666
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim