SMART 600 Cc -03

Shitet nga: Lindi 14 Dhj 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 999 EUR

Komuna: Tiranë
Smart i sapoardhur nga zvicra. ME dokumente te rregullta. Me targa te prera dhe siguracion per nje vit. ME goma te reja disqe Brabus. ME sedilje lekure me ngrohje. ME tapiceri lekure e gjitha. Me kondicioner. Kabriolet. Eshte ne gjendje shum te mire mekanike dhe xhenerike. Tel: 0682254181... 0698397855
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim