SLLON 300 -97

Shitet nga: alti 02 Dhj 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Tiranë
Sllon viti prodhimit 97. 300 nafte ne gjendje perfekte. Makina disponon abs srs esp Kondicjoner. serdile lekure te zez. serdile elektrike pasqyra elektrike Dhe me palosje. Dyert me thithje. Xhama te zinj te shenuar Dhe ne leje qarkullimi. Goma Te reja mecelin. drita xenon origjinale. sherbime e bera te gjitha. dokumenta te rregullta. e gatshme per cdo lloj prove.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim