SHITET dhe nderrohet Hyundai Galloper dizel -00..

Shitet nga: valmir 28 Qer 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
hyundai galloper viti i prodhimit 2ooo .2.5 nafte me gjitha dokumentat e rregullta me targa te reja .nderrohet dhe shitet.ka 200 000 km....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim