SHITET URGJENT super OKAZION Peugeot 206 1.4 ben..

Shitet nga: fisnik 05 Dhj 00:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Tiranë
pegout 206
sport
e sapoarllur nga italia
1.4 benzine
impjant muzike i papar ketu ne shqiperi
4 tv brenda
dyert hapen nga lart
timon sport serdile lekure cdo gje sport
dhe shum shum ne gjendje te mire nr i tel 0674113171
Me dokumenta shqipetare
Ndollet ne itali
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim