SHITET "MERCEDES BENZ" AVANTGARDE .

Shitet nga: Raldi 02 Nën 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Komuna: Tiranë
SHES MERCEDES BENZ AVANTGARDE C 200 I DHJETORIT TE 2001 .
ME LETRA TE RREGULLTA Deri me gusht 2017
ESHTE SHUME E PASTER SI KABINE .
DHE NE GJENDJE SHUME TE MIRE NGA ANA MOTORRIKE DHE XHENERIKE .
MAKINA ESHTE SHUM EKONOMIKE BRENDA PER BRENDA ARRIN DERI NE 6.5 LITRA
SENDILJE ME NGROHJE , XHAMA ME RREFLEKS BLU , BAGAZHJER ME 6 CD , KOMANDA NE TIMON , LIMITATOR SHPEJTESIE PILOT AUTOMATIK .
PER ME SHUME INFORMACION NA KONTAKTONI NE NUMRIN E TELEFONIT 0682302975 .
CMIMI 4300 EURO
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim