SHITET Mercedes 220 dizel -02 I SAPO ARDHUR NG..

Shitet nga: Tani 26 Sht 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 700 EUR

Komuna: Tiranë
Shes benz C220 sportiv I sapo targuar ne gjendje shume te mire I ardhur nga zvicra
sensore parkimi para dhe mbrapa makines
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim