SHITET AUTOMAT Mercedes E 300 Tdi VITI 98 ..

Shitet nga: benz 01 Dhj 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Komuna: Tiranë
Shes mercedes fundi vitit 1996 me nafte disqe alumini ne gjendje te mire motorrike dhe mekanike sedilje me kod gradimi xhama dhe pasqyra elektrike ka dhe larse feneresh etj mund edhe te kembehet me ndonje makine te vogel cmimi eshte 2100 euro ne shitje kurse ne kembim eshte 2400 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim