SHES MERCEDES EVO 280 AVANTGARDE TRONIK NAFTE. P..

Shitet nga: Dritan 25 Sht 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

12 500 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Mercedes-Benz E 280 EVO AVANTGARDE, SPORTPACKET 7-G, viti 2008, FULL OPTIONS realisht ne gjendje superperfekte, dhe i gatshem per cdo lloj kontrolli.

Me liber sherbimesh, Kambio automatike (7 marshe), Sediljet lekure full, Navigator i madh, Kompjuter ne bord, Klima automatike, Drita Xenon, marsha edhe ne timon, Pilot Automatik, Dritare elektrike, dritare ne tavan, Perde elektrike origjinale nga fabrika, Sedilje elektrike me memorie dhe me ngrohje, ABS, ESP, Lares feneresh, Fenere mjergulle, Sensore parkimi para/pas, Sensore shiu...cdo opsion

Makina blere ne Gjermani, me liber sherbimesh, shitet per arsye emigrimi,
Ka bere vetem 8000 km ne shqiperi!

LETRA TE PRERA PER 1 VIT

CMIM I DISKUTUESHEM!
Tel. : 0668020080
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim