SHARAN -97

Shitet nga: fatmir 29 Gsh 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR   3 000 EUR

Komuna: Tiranë
wolkswagen sharan 1.9 tdi e sapo ardhur nga gjermania me dogane dhe siguracion te paguar. Cmimi i padiskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim