SERANO -09

Shitet nga: B&G AUTO 11 Shk 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shitet foristrad SERANO,makina eshte 3.6benzin 6pistona 24valvula fulllll opsion.makina eshte prodhuar ne 2009 dhe ne2012 ka dal per her te pare ne qarkullim.ka 40milje ose 60mij kl.pothuajse e re.ndrohet me foristrad X5 ose porsch cayene te viti 2003 2004 te jen benzin.foristrada per momentin ndodhet ne amerik por per marveshje serjoze vjen ne shqiperi.MUND TE KONTAKTONI NE NR CELI OSE NE VIBER OSE WHAT'S UP 0686431333OSE0697979807,,,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim