Rover 45 1.4 benzin -00

Shitet nga: deni 11 Nën 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Komuna: Tiranë
shes rover 45...1.4 benzine.kondicioner..ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike.e sapo ardhur nga jashte.e targuar dhe me dokumenta te paguara deri ne 2015.shitet per arsye mosperdorimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim