Rover 45 1.4 benzin -00

Shitet nga: Rover 18 Qer 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Tiranë
Okazion... Rover 45. 1.4 benzin me 5 dyer, ABS, kondicioner. Prodhim i vitit 2000.
Makina eshte ne gjendje shum te mir dhe shum ekonomike.
Imjant gazi te montuar, gati per ta lidhur. Te gjitha xhamat me hapje elektrike, disqe alumini.
Me dokumenta te rregullta dhe taksa te prera deri ne fund te vitit.
Shitet 1800 euro i padiskutueshem ose mundesi nderrimi me Ford focus pa portobagash,
A class te 1999-2000 ose ndonje Audi A3 te '99 apo 2000,,,,, duke llogaritur edhe diferencen.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim