Reno Clio 1.5d -03

Shitet nga: jani 12 Mar 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Komuna: Tiranë
renault clio 2003 kamio manuale diesel 1.5 disqe O.Z 16 plus nje pal disqe hekuri me goma standarte 14....dogane e paguar xeno mbyllje qendrore 5 porta amortizim dhe susta sportive ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike shume ekonomike si ne rrug urbane dhe ne interurbane...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim