Reneault Clio 1.4 Benzin -01

Shitet nga: Herald1987 12 Tet 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Tiranë
Shes Reno Clio model MTV te vitit 2001 ngjyre e zeze me motorr 1.4 benzine,
3 porta, airbag, abs, radio cd origjinale komandim nga timoni dhe tapiceri shume e paster.
Makina eshte teper ekonomike harxhon 8 litra brenda ne qytet.
Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.
Makina ka 192000 km ORIGJINALE.
Me doganen te paguar dhe me dokumenta te rregullta te paguara deri ne Janar 2015 ndersa siguracioni i mjetit edhte I paguar deri ne Qershor 2015.

Ju faleminderit.

Kontakt: 0667000057
0694162556
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim