SHES-NNDERROJ RENAULT SCENIC VI-08 MOTOR 1.9 NAFTE

Shitet nga: juli 02 Shk 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Scenic
SHES-NDERROJ RENAULT SCENIC MOTOR 1.9NAFTE VITI 2008 NE GJENDJE PERFEKTE ME TE GJITHA OPSIONET.ME DOGANE DHE LETRA TE PAGUAR
DERI ME 21/06/2017
CMIMI 3800 EURO
I DISKUTUSHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim