Renault scenic 4x4 1.9 nafte

Shitet nga: Miri 03 Jan 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 600 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Scenic
Renault scenic 4x4 foristrad e sapoardhur nga Zvicra me dogan te paguar dhe targa te reja me te gjitha sherbimet e kryera. Ne gjendje te shume te mire motorike dhe xhenerike me liber sherbimesh. Navigator, bagazhier, sendilje lekure me ngrohje, disqe alumini dhe goma te reja. Makina ka 212.000 km, fuqia motorike 1.9 nafte.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim