Renault Scenic rx4 benzin gaz -02

Shitet nga: meti 22 Nën 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Scenic
makina eshte ne gjendje te mir xhenerike dhe mekanike makina shitet per arsye emigrimi eshte ne gjendje super eshte shum ekonomike 5 litra 100 klm me 3500 lek te vjetra shkoj vij dures tiran me gaz
cdo kontron i pranushem cmimi 3200 euro i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim