Renault Scenic dizel -04

Shitet nga: adem 23 Maj 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Scenic
shes renault megane scenic 1.9 nafte viti 2004 me dokumenta te rregullta dhe te paguara deri ne shkurt 2017..shitet per arsye mosperdorimi........
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim