Renault Megane scenic 7 vëntshe -04

Shitet nga: fredi 28 Nën 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 400 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
Shes renault megane scenic në gjëndje shumë të mirë xhenerike dhe motorrike viti i prodhimit 2004 motorr 1.9 dci nafte kamio manuale
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim