Renault Megane 1.5 dci -04

Shitet nga: Eltoni 20 Dhj 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
Shitet Renault Megane 1.5 dci nafte viti 2004 ne gjendje shume te mire.Ngjyre blu, 5 dyer portobagazh,dyert e pasme me grila origjinale.Dokumentet e bera deri ne tetor 2016.Gomat e sapo te nderruara dhe makina nuk ka asnje problem. Konsumimi 4.5l per 100 km.Makina eshte ekonomike.Cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim