Renault Megane 1.5 Disel -08

Shitet nga: arjan Dje 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
Shitet Renault megan 1.5 disel e 2008 ne gjendje shume te mire me dogan te paguar dhe letra te paguara shitet per arsye mosperdorimi
130000 km
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim