Renault Megane -04 extra full opsion

Shitet nga: Fredi 01 Dhj 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
Per renault megane 2004 full opsion ..
Makina esht e mbajtur dhe shum komode e rehatshme...makina shitet per arsye mos perdorimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim