Okazion! Super ekonomike!2005!!!diezel!

Shitet nga: Xxx 03 Dhj 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
Shitet reno megane! Viti 2005, 1.9 diezel! Manual! Makina esht shum e paster si brenda dhe jasht, sherbimet te gjitha te kryera dhe e gatshme per qfare do lloj prove me mekanikun tuaj!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim