Renault Master

Shitet nga: Indri 20 Nën 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

19 000 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Master
Shitet Renault Master Dopjo Gome Viti 2011,Motorr 2.3 Nafte,Peshembajtja 2.2t.Gjendja e mjetit pothuaj si e re.
Cmimi 19,000 Euro i diskutueshem.
Mjeti mund te merret dhe me keste mujore me menyren Leasing.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim