Renault Laguna 1.9 Nafte Clima -00

Shitet nga: Elton 15 Nën 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Laguna
Shitet Renault Laguna me portobagazh e vitit 11/2000 e ardhur nga Gjermania me dogane te paguar. Makina ka motorr 1.9 Nafte, me Klima, ABS. Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.. E paster si nga brenda edhe nga jashte.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim