Renault Clio benzin -01

Shitet nga: redi 28 Nën 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Clio
Shitet Renault clio
Viti 2001.
5 porta ( 4 dyer + dera bagazhit )
Kambio manuale.
Motorr 1.4 benzine.
Xhama elektrik.
Cd player.
Kondicjoner.
Mbyllje qendrore.
Antifurt (cels me pult +cels rezerv).
Perde.
Goma 75% Te reja.
Dokumenta Te rregullta.
Vaj filtra + gomina dhe amortizator Te nderruara 3 muaj me Para.
Makina eshte mjaft e nbajtur,shitet per arsye sepse I disponoj edhe dy Te tjera.
Cmimi eshte I diskutueshem..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim