Renault Clio 1.5 dizel -06

Shitet nga: Mikel 24 Nën 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Clio
Clio me 2 porta ne gjendje teper te mir dhe shum ekonomike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim