Renault twingo -98

Shitet nga: SHITJE DHE BLERJE MAKINASH TE PERDORURA 05 Tet 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Tiranë
renault twingo , manual , benzin , 1998 , 1.1 benzin , me targa 1800 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim