Renault megan benzin -97

Shitet nga: mandi 01 Nën 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Tiranë
Shes renault megana 1.6 benzin e vitit 97 me letra te rregullta e te prera per nje vit makina esht ne gjendje te mir me gjitha sherbimet e bera shum e paster nga brenda e shpejte dhe ekonomike 6 litra per 100 klm makina esht gati per cdo lloj prove me kondicjoner me abs
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim