Renault clio 2004 1.5 dci dhe nderohet

Shitet nga: clio 24 Tet 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Tiranë
renault clio 2004 1.5 dci shum ekonomike me kondicjoner abs air bag ne gjendje perfekte dhe nderohet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim