Renault clio 1.5 nafte 2002

Shitet nga: Dashamir 14 Gsh 13:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shitet renault clio 1.5 naft ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike,,makina ka dogane te paguar gati per targa,,ka 130000 km,, e sapoardhur nga italia nuk ka punuar fare ne shqiperi,,esht shume ekonomike,,eshte me kondicioner,,pa asnje gervishje,shitet per arsye mosperdorimi Ju Mirepresim!!!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim