Renault clio 1.5 nafte viti 2003

Shitet nga: erion 25 Maj 23:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike. Makina eshte shume ekonomike arxhon 4.5 litra per 100 km. Eshte me targa dhe dokumenta te paguara deri ne fund te shtatorit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim