Renault clio 1.4 benzin -99

Shitet nga: Albani 19 Nën 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Tiranë
Reno clio 1.4 benzine shum ekonomike taksa siguracion te paguara deri ne nentor 2015 kondicioner tapiceri dhe gabin te pa vrar vaj filtra te sapo ndruara as nje dhoj defekti makina eshte ne gjendje shum te mir 132000 kilometra origjinale abs airbeg mbyllje me pult xhama elektrik .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim