Renault clio -06

Shitet nga: SHITJE DHE BLERJE MAKINASH TE PERDORURA 01 Tet 22:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Tiranë
renault clio ,manual 1.5 nafte , klima 2006 ,me dogane , 4500 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim