Renault Twingo 1.0 benzin -97

Shitet nga: Pellumb 21 Maj 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet Renault Twingo 1.0 benzine me dokumenta te rregullta dhe targa te reja kondicioner, kambio manuale. xhama elektrike. Ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike. te saponderruar te katert amortizatoret, rrip faze kit, freksion kit, tamburo dhe ferota te reja dhe sherbime te tjera te gjitha me liber. Shitet pasi eshte perdorur shume pak dhe si makine dytesore.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim