Renault Scenic dizel -00

Shitet nga: eri 25 Tet 08:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Tiranë
Per arsye emigrimi, shes Renault scenic viti i prodhimit dhjetor 2000, me sherbime te kryera para 3 muajsh , makina ka 5 muaj ne shqiperi , ne gjendje perfekte , ideale per familjare dhe per sherbime sepse harxhon vetem 5.5 litra per 100 km, dhe shume e bollshme brenda. e shes per arsye emigrimi. me kondicioner, cmimi 2300 euro i diskutueshem, pasi te shikoni mjetin flasim per pazarin
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim