Renault Scenic diesel -04

Shitet nga: NIKU 05 Gsh 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Tiranë
KLIMA,HAPJA E DYERVE DHE NDEZJA PA CELES.NE GJENDJE TE MIRE MOTORIKE DHE XHENERIKE.E ARDHUR NGA ITALIA ME DOGANE TE PAGUAR
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim